Titulinis » Perkraustymas » Kokybiškos perkraustymo paslaugos

Kokybiškos perkraustymo paslaugos

 

Mikroautobusas ir 2 krovėjai 22 Eur./val. 

Kur slypi persikraustymo kokybė? Paprastume!

 

Ar atsimenate studentiškus laikus, kuomet teko į bendrabutį vežtis daiktus? Rodos, kiek ten tų daiktų ir tebuvo, tačiau tėveliai vežė su pilna mašina, kurioje vos buvo likę vietos jaunam studenčiukui. Jei esate tai patyręs, reiškia žinote, ką reiškia persikraustymo malonumai. Lietuvaičiai gana linkę kaupti daiktus ir tikėtis, kad jų gali kada nors prireikti, tad nenuostabu, kad vien trys neveikiančios skalbimo mašinos pas daugelį vis dar laukia savo šlovės akimirkos. Siekiantiems gyventi bent kiek paprasčiau, siūlome pasinaudoti perkraustymo paslaugomis, kurios lyginant laiko x kokybės ir pinigų santykį – labai patrauklus pasirinkimas. Profesionalai suteikia paslaugas tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims, o specialių priemonių turėjimas garantuoja, kad procesas praeis be jokių nesklandumų.

Vienas iš svarbiausių procesų persikraustant yra daiktų pakavimas. Reikiamų priemonių turėjimas užtikrina, kad pastarieji nesuduš ir nebus kitaip sugadinti.

  1. Į dėžes verta dėti lengvai dūžtančius daiktus, kaip lėkštės, vazos ir panašiai. Kad kelionės metu jie tikrai nebūtų sugadinti − naudinga įpakuoti į popierių. Galite indus vežti tarp pagalvių. Taip juos saugiai pavyks pristatyti į vietą.
  2. Maišuose geriausia gabenti minkštus daiktus kaip patalinė, kadangi jie lengvai formuojami ir galima „sukamšyti“ į ypač mažus tarpus mašinoje. Jokiu būdu medžiaginių daiktų, kaip kad ir drabužiai, nedėkite į dėžes. Neverta.
  3. Pakavimo plėvelė su burbuliukais naudinga siekiant apsaugoti baldus nuo susibraižymo.
  4. Būtinai ant dėžių žymėkite, kokie daiktai yra viduje. Taip ieškant jiems vietos naujuose namuose bus kur kas paprasčiau. Vietoj žirklių, paprastumo dėlei, verta naudoti pjaustymui skirtą peiliuką, o lipni juostelė, tiek vienpusė, tiek dvipusė – turės būti jūsų geriausias draugas.

Pigios perkraustymo paslaugos Vilniuje į savo darbą įskaičiuoja ir tokio pobūdžio priemonių naudojimąsi, tad jei nuspręsite pasinaudoti jų paslaugomis – kur kas sumažinsite papildomą galvos skausmą. Kartais per didelis lietuvaičių noras sutaupyti pastato į kampą: naujų servizų dužimas gana dažai pasitaikantis rezultatas. Prieš visiškai atmesdami idėją pasinaudoti profesionalų paslaugomis paprasčiausiai pagalvokite: ar tikrai pavyks sutaupyti, jei daiktus nuspręsite į naujus namus pergabenti pats? Retas savo garažiuke gali pasigirti turį mikroautobusiuką. Pagalvojote, kiek kainuos jo nuoma? O kokiais būdais atsiskaitysite su draugais, kurie padės iš penkto aukšto nunešti lovą? Dar priemonės be kurių perkraustymas būtų tikra katastrofa… Finansiškai, profesionalų samdymas, tampa net gi pigesnis pasirinkimas. O ką jau kalbėti apie laiko gaišimą…

Nepaisant to, kad pigios perkraustymo paslaugos mūsų šalyje neturi labai gilių šaknų, po truputi vis labiau populiarėdamos jos kuria naujų, patenkintų klientų ratą. Būkite vienas iš tų, kuriam namų keitimas yra tik didžiulis džiaugsmas ir jokio galvos skausmo.

 

 

Comments and Responses

Comments are closed.