Perkraustymo paslaugos

perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina dabar tik 22 eur. Perkraustome tik su naujais ir tvarkingais mikroautobusais. Turime profesionalią perkraustymo paslaugos komandą Vilniuje ir galime greitai perkraustyti jūsų būtą, namą, ar ofisą. Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina – iškraustysime ir pervešime, o jai reikia mes ir sandėliuojame – tik mūsų paslaugos turi kokybę.
Žmogus nuolatos migruoja, jeigu tai nėra tarpvalstybinė migracija, tai jis pasirenka tarpmiestinę ar vietinę. Vietinė migracija, tai vieno būsto pakeitimas kitu. Kaip būtų šaunu, jei migruojantysis, galėtų keisti gyvenamąją vietą vien su rankiniu bagažu. Bagažo pakanka galbūt, kai tu atsikraustai į didmiestį, gyventi aukštosios mokyklos bendrabutyje, o kai baigi mokslus tenka susirasti butą Vilniuje, o tai žiūrėk persikeli gyventi pas draugę ar draugą. Taip po truputi auga mūsų mažas turtas, kuris palaipsniui užauga į baldus, buitinę techniką.  Labai gerai tiktų citata „Niekas nesakė, kad gyventi bus paprasta tik garantavo, kad bus verta.” Taip ir auga mūsų gyvenimo vertė bei kokybė, kai su kiekviena diena visko turime daugiau ir jau su paprastu bagažu keltis iš nuomojamo buto į kotedžą, ar iš vieno miesto į kitą ne taip paprasta. Tenka pasirinkti įmones, kurios teikia perkraustymo paslaugos.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina

Kraustymo paslaugos yra viena iš logistikos sričių, tarmiškai vadinama mini logistika. Juk tai irgi tam tikrų materialinių vertybių judėjimas, jų kontrolė, planavimas. Taigi perkraustymo paslaugos Vilniuje yra tikrai populiarus reiškinys. Didėjant urbanizacijai, gal labiau statybiniam sektoriui, atsiranda daug naujų butų, kurie beatodariškai yra nuomojami, keičiami ir parduodami. Bet pabandykime grįžti daug metų atgal į gentaininę sistemą, kai žmonės buvo klajokliai ir savo mantą persinešdavo ant savo pečių. Egipte buvo naudojama gyvoji transporto priemonė – kupranugariai, kitur asilai, arkliai, drambliai, atsiradus technikai perkraustymo paslaugos tiekiamos buvo karietomis, vežimais ar net rogėmis. O dabar šiuolaikinėje civilizacijoje įmonės gali pasiūlyti kraustymo paslaugoms – transporto priemones –  lengvuosius automobilius, mikroautobusus, ar kitas krovinines priemones, priklausomai nuo kliento turimo turto kiekio. Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina gali būti teikiamos tiek Vilniuje, tiek kitame Lietuvos mieste, ar net kitoje šalyje.

„Perkraustau“ siūlo šias funkcijas, apibūdinančias perkraustymo paslaugas:

  •          Planuoja ir taupo  klientų laiką;
  •          Sudarinėja kelionės maršrutus, parengia reikiamus dokumentus;
  •          Pakuoja, dėlioja asmeninius daiktus ir kitas materialines vertybes;
  •          Išrenka ir surenka baldus bei buitinę techniką;
  •          Neša, krauna, kelia ir net sustato klientų turimą turtą.

Perkraustymo paslaugos atliekamos net sunkiagabaritiniam turtui: pianinai, seifai, fortepijonai, pramoniniai šaldikliai ir šaldytuvai, antikvariniai baldai ir daiktai. Taip pat saugiai gabenami gyvūnai, augalai. Teikiamos įvairių institucijų atstovavimo paslaugos, taikant priverstinį iškėlimą.

Perkraustymo paslaugas atlieka atletiški, tinkamai pasirengę darbuotojai. Klientas visada turi teisę rinktis, ar samdytis krovėją iš įmonės, ar pasikvieti pažįstamus į pagalbą. Dažnas atvejis, kad neprofesionalūs pagalbininkai gali ne tik sugadinti turtą, bet ir susižaloti savo sveikatą. Nes perkraustymo paslaugų darbuotojas – nebūtinai stiprus ir raumeningas -, o protingas darbuotojas, nes yra puikių būdų ir gudrybių net sunkų ir labai sunkų krovinį nešti protingai ir lengvai.

Jeigu planuojate kraustytis, persikelti į kitą šalį, kreipkitės, UAB „Perkraustau“ paruoš visus reikiamus dokumentus, suplanuos kraustymo procesą, o svarbiausiai Jūsų daiktai saugiai nukeliaus į naujus namus.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje kaina| perkraustymas Vilniuje | Kraustymas